Riazanská-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Roman 04. mája 2021

Pri výjazde na hlavnú cestu z domu nie je vidieť cez zaparkované autá. Tento problém je na celej ulici. Volaní aj mestskí policajti problém pretrváva.

04. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
06. máj 2021

Roman

Riazanská-parkovanie-problémové

Pri vychádzania z rodinných domov niie je vidieť na hlavnú ulicu. Tento problém má celá ulica. Volaní mestskí policajti problém pretrváva. Jedine riešenie vidím v zákaze parkovania na tejto ulici nakoľko sa jedná o hlavnú spojniicu kde chodia busy kamióny a hasičské auta z priľahlej stanice
06. máj 2021

Peter

Len doplním, že nejde len o problém pri výjazde z rodinných domov/dvorov, ale problém s výhľadom je aj z uličiek, ktoré na Riazanskú ústia. Aby tam šofér niečo videl, tak sa musí dostať autom do polovice jazdného pruhu...

Na druhú stranu je na mieste aj otázka, koľko z takto parkujúcich áut sú obyvatelia priľahlých domov, ktorí skrátka radšej parkujú pozdĺžne na ulici ako by mali zakaždým vchádzať do svojho dvora.
07. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
13. máj 2021

Roman

Update: takto to vidím keď vychádzam z dvora na hlavnú cestu. Vlastne nevidím nič. Môžem sa len spoľahnúť, že to niekto nenapali z hlavnej cesty do mňa, kde by som bol ja na vine nakoľko prichádzam z vedľajšej cesty na hlavnu. Ak by došlo k nehode škodu na vozidle by mi nik nezaplatil. Tento problém nemám len ja ale všetci čo vychádzajú z dvorov na hlavnú cestu Riazanská. Napríklad to strieborné auto tu stojí už viac ako týždeň bez pohybu a to modré za ním tiež. Takýchto dlhšie odstavený h je tu viacej.
19. máj 2021

Roman

Update: problém pretrvava
23. jún 2021

Roman

Update: zatiaľ k náprave nedošlo, problém stále pretrvava
23. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
09. júl 2021

Roman

Update: bez zmeny problém pretrváva už je tomu skoro 2 mesiace a žiadna zmena.
10. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
01. august 2021

Roman

Za 3 mesiace nie je schopné mesto vyriešiť tento problém.
02. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposielaný 10. júla, čakáme na vyjadrenie samosprávy.

Ďakujem za trpezlivosť.

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania