Kalinčiakova-fontánka-nefunkčná

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
kristina 05. mája 2021

Dobrý deň,
fontánka v parku Jama nefunguje. Už sú tu teplejšie dni a bolo by príjemné sa osviežiť vodou. Je možné fontánku opraviť?
Ďakujem

06. máj 2021

Michal K.

mozno je len zatial vypnuta, nakolko este stale hrozia nocne mrazy.
06. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
08. máj 2021

Tomas

Veď fontánky sú vypnuté kvôli covidu celoplošne.
08. máj 2021

kristina

Napríklad fontánka na ihrisku A. Murína - Hubeného funguje.
15. júl 2021

Sisa

prosim o sfunkcnenie fontanky, je leto a v sportovom parku nie je dostupna voda!
15. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania