Diera pod novým chodníkom-Riazanská

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Karol Bujaček 15. augusta 2014

Keď sa tento chodník prepadne, tak to bude sranda. Priamo naproti Riazanskej č. 10, po nedávnej rekonštrukcii ulice. Za toto magistrát platí komu?

18. august 2014

jaro

Svojim kamaratom. To nevies?
25. august 2014

Matúš Čupka

Diera bola vyplnená stavebnou suťou a zeminou. Budem však sledovať ako sa to vyvinie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania