Sliačska-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Dobry den,
mohol by som sa od niekoho dozvediet dokedy bude tato znacka v strede frekventovanej cesty? Uz to tam nejaky ten piatok je a nic sa nedeje.

Dakujem.

06. máj 2021

Peter

Pridávam sa. Jazdím okolo toho denne a je to niekedy fakt psychiatria. To už naozaj nevieme promptne opraviť jeden kanál/výtlk? Keby tu aspoň zrušili jedno parkovacie miesto, aby veľké autá, ktoré jazdia smerom hore, nemuseli ten kanál obchádzať cez protismer (pretože v ich smere sa nezmestia)... Ako keď to pred 3mi (?) mesiacmi označili, tak reku fajn, konečne to opravia, ale odvtedy som tam majstrov videl snáď iba raz...
06. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
06. máj 2021

Michal

Primator sadi stromy. Vytlky ho nezaujimaju.
10. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
24. máj 2021

Michal

Dobry den,
3 tyzdne nie je dostatok casu na vyjadrenie sa k tejto otazke? Nehnevajte sa na mna, ale ta znacka je tam uz naozaj dlho. Vyssie na Sliacskej su zase polamane kryty na odvodnovacom kanale v strede cesty. Opat dlhodobo len oznacene tabulou. To fakt potrebujeme aby sa tam niekomu nieco stalo?

Prosim o urychlenu opravu, ten kryt kanalizacie sa uz prepadava.

Dakujem.
05. jún 2021

Martin

Sliacska ulica je z pohladu vozovky dost v znicenom stave...okrem spominanej casti je problem aj cast krizovatky sliacska/racianska. Tento usek je uz tankodrom nejaky rok a postupne sa to zhorsuje.
05. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
11. jún 2021

Dusan

Sliačska-cesta-výtlk

Poškodený poklop na začiatku Sliačskej je už niekoľko mesiacov opravený štýlom “postavme značenie na výtlk a obíďte ho” . Toto je v poriadku ako dočasné riešenie ale toto už trvá hodne dlhú dobu. Nieraz tú značku už auto zachytilo a zhodilo.
11. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
22. júl 2021

Elena

Dnes rano to zacali opravovat.
04. september 2021

Elena

Opravene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania