Zanedbaná údržba námestia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 15. augusta 2014 Odoslané z mobilnej aplikácie

Zanedbana udrzba namestia, burina prerasta cez dlazbu, treba pouzit herbicid, uschol strom.

18. august 2014

jaro

Skapal od toho herbicidu.
21. august 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
rozrastanie buriny je spôsobené najmä spčasnými poveternostnými podmienkami a častými dažďami, čo sa nedá ovplyvniť, ale samozrejme o suchom strome vieme a v jesennom období plánujeme vysadiť ový, náhradný. Burinu, vyrastajúcu z dlažby zlikvidujeme postrekom herbicídom v priebehu mesiaca september.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
21. august 2014

Rado

Dakujem za odpoved a za aktivny pristup
02. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Vlastenecké námestie je opäť vyčistené. Zvýšený rast buriny a zelene vôbec (a nielen tu) je spôsobený súčasným trendom počasia.

Mestská časť Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania