Vajnorská-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Vytlk pred kaviarnou Vespa, ľudia s kocikmi a stari ludia maju problemy prejst. vyzera to ako miesto na strom avsak strom tam nie je.

07. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
10. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
13. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v tomto roku máme v pláne opraviť časť Vajnorskej ulice.
Oprava sa dotkne aj tohto úseku. Spolu s opravou sa vyrieši aj tento podent.

S pozdravom
Kedy? 2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania