Na Revíne-nevhodné umiestnenie osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 07. mája 2021

Na ulici Na Revíne pribudli nové lampy. Osadené sú v strede chodníka. Jedna je navyše úplne zbytočne osadená (okrem toho, že je v strede chodníka, je aj pri nájazdoch do garáží), pretože oproti nej sú ďalšie dve - viď foto. Túto lampu je potrebné odstrániť.

11. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens
12. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
14. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie osvetlenia, sietí a energetiky

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
07. jún 2021

Anonymný užívateľ

Kedy bude lampa odstránená ?
08. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

samosprávu sme opätovne upozornili na tento podnet.

S pozdravom,

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
08. júl 2021

Anonymný užívateľ

Kedy bude prebytočná lampa odstránená ?
09. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
14. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

výstavbu tohto osvetlenia realizuje developer priľahlého objektu.
Toto verejné osvetlenie bude slúžiť na osvetlenie priechodu, ktorý by mal byť v tomto mieste vybudovaný.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
18. júl 2021

Anonymný užívateľ

Developer môže realizovať osadenie lampy na mestskom pozemku a pripojiť sa na mestské siete len tak ? Predpokladám, že niekto mu na to musel dať povolenie. Alebo nie ? Dve oproti osadené lampy dávajú absolútne dostatočné svetlo. Plne budú osvetľovať prípadný prechod pre chodcov. Táto lampa je naozaj zbytočná. Navyše je osadená v strede chodníka a pri vjazde ú výjazde z garáží. Doteraz desiatky rokov boli lampy iba na jednej strane cesty a bohate stačili. Prosím presunúť podnet do stavu "V riešení".
18. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

nakoľko samospráva poskytla dostatočné vysvetlenie k opodstatneniu predmetného stĺpu, podnet ponechávame Uzavretý.

Barbora Kmeťová
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania