Kadnárova-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Chcem poprosiť o informáciu, či sa po rekonštrukcii na danom úseku Kadnárovej počíta aj s novými priechodmi/priechodom pre chodcov. Lokalite by pomohlo, ak by bol prechod cez cestu bezpečnejší, s dobrým výhľadom a umiestnený tak, aby plynulý pohyb chodcov neblokovali parkujúce autá. Ďakujeme.

07. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Podnet posúvame správcovi komunikácie, ktorým je v tomto prípade Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
07. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
11. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
18. júl 2021

Martin Uváček

Pribudol len tento priechod z Vrbenskeho. Inak ostala ulica bez zmeny.
18. júl 2021

Melania Podhorska

Ten priechod ale dost pomohol. Vyznacene parkovacie miesta s vacsimi rozostupmi, zakazy parkovania a stlpiky na kritickych miestach tiez. Za mna spokojnost.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania