Chýbajúci asfalt na chodníku na Nábělkovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený

Po výmene viacerých stĺpov osvetlenia nebol doplnený asfalt, žiadam teda o jeho doplnenie.

24. máj 2021

David

Na suchohradskej je to takto už viac ako pol roka, som si istý, že aj na viacerých miestach v KV.
24. máj 2021

Roman Mihalik

Áno, všimol som si to na viacerých miestach. Zima bola, nemohli asfaltovať (aj keď Karloveskú asfaltovali aj za dažďa, pri teplotách okolo 0), ale po zime je už dávno.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania