Tomášikova-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Janči Bakoš 11. mája 2021

Upchatý kanál na Ružinovskej pred križovatkou s Tomášikovou. Nános blata na novom chodníku ukazuje, pokiaľ dokážu autá došplechnúť.

11. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
13. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania