Ružinovská-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Janči Bakoš 11. mája 2021

Zvalená značka cyklo/chodník na Ružinovskej, pred zimným štadiónom.

11. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
11. máj 2021

Martin Uváček

Tieto skrutkami ukotvené značky sú jeden veľký cestársky omyl.
11. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet sme pridelili kolegom, veríme, že nápravu daného stavu vyriešia do pár dní. O postupe Vás budeme informovať.
Ďakujeme, že ste nás na túto skutočnosť upozornili.

S pozdravom,
Kto? Komunálny podnik
Kedy? týždeň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
13. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

značka bola znova osadená.
Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
14. máj 2021

Janči Bakoš

Super. Ďakujem komunálnemu podniku za mega rýchlu opravu. Fakt palec hore.
Ako kolega Martin spomínal, to uchytenie asi nieje dokonalé, ale snáď to vydrží. ;)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania