Ružinovská-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Keď už tu máme tú iniciatívu 10 tisíc stromov, asi ny bolo dobré sa aj adekvátne postarať o tie súčasné. Viacero stromov tu na ulici vytlačilo koreňmi chodník.

11. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
11. máj 2021

Tomáš

nehoriac o popraskanom asfalte ktoré robia "dobre" kolieskam či už od kočíka, kolobežky, bicykla alebo iného dopravného prostriedku
11. máj 2021

Haky

Treba upravit priestory pre stromy. Lebo niektorí "odborníci" sú schopní tie stromy vypíliť!
13. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

toto je následkom zlej výsadby, údržby alebo zle vybudovaného chodníka.
Pokiaľ strom nie je nebezpečný tak ho určite rúbať neplánujeme.
Podnet preposielame na kompetentné oddelenie, aby vyhodnotili možnosti nápravy.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania