Sliačska-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Zosuvajuci sa svah pri viadukte na Sliacskej. Chodnik sa postupne straca. Prosim o odstranenie zeminy z chodnika a zabezpecenie proti dalsiemu zosuvu. Dakujem

13. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
13. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Komunálny podnik
Kedy? 2 týždne

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
17. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem,

chodníka na Sliačskej ulici bol vyčistený. Ďakujeme za upozornenie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania