Panónska cesta - nepokosená trávnatá plocha

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Michal 12. mája 2021

Na pozemku pri obratisku autobusov L98 mesto opäť prestalo kosiť trávnatú plochu patriacu pod jeho správu. Prosím o nápravu.

12. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
14. máj 2021

Endstand

nerozumiem vyhadzaovaniu penazí za kosenie..ok 1m pas okolo chodníkov pokosiť, ale načo sa kosia kadejaké veľké plochy..
https://www.webnoviny.sk/nasvidiek/kosit-ci-nekosit-vysoka-trava-prekaza-ludom-ale-bojuje-proti-zmenam-klimy/
14. máj 2021

Michal

V meste to inak nejde, za prvé sídliskovú zeleň tvoria skôr rôzne buriny ako lúčne kvety. Za druhé, vo vysokej tráve by sa zachytával zo sídliska odpad a za tretie, takéto porasty by boli plné exkrementov a pod.
Samozrejme, keby sa takéto plochy rekultivovali, resp. presiali novým porastom v podobe lúčnych kvetom tak beriem. Ale súčasný stav je skôr na škodu. Na druhej strane, dá sa kosiť na vyššiu výšku. Čo v podstate mestská časť už realizuje.
18. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
16. jún 2021

Michal

Trávnatá plocha bola dnes pokosená a vyčistená, pevne verím, že sa bude kosiť pravidelne.
Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania