Svätoplukova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Kristína 12. mája 2021

Na Svätoplukovej ulici pozdĺž stanice Nivy na chodníku a aj medzi novou vysadenou zeleňou sa neustále nachádza neporiadok hlavne od cigaretových ohorkov ale aj iné znečistenie. Pridala som aj fotky z môjho 2 dňového upratovania. Prosím o vyriešenie problému. Podľa môjho názoru by mohlo pomôcť, ak by sa tam umiestnilo čo najviac popolníkov, aby ľudia (v prevažnej váčšine robotníci zo stavby) nevyhadzovali cigaretové ohorky na zem.

Ďakujem

13. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
03. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: HB Reavis
03. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania