Budatínska - problémové parkovanie


V riešení
meno
Anton Sebemác 14. mája 2021

Nevyznačené parkovacie miesta v tomto okolí dlhodobo spôsobujú problém. Autá tu majú problém otáčať sa a Hasiči sem nemajú umožnený prístup. Nie je dodržaná minimálna šírka na jeden pruh.

14. máj 2021

Tomáš

ten problém je po celej BA...to by muselo polovica áut odísť z mesta aby sa normálne parkovalo
18. máj 2021

orbitalfunk

Ostávajú tam minimálne 4 metre, pravdepodobne ste sa čerstvo prisťahovali z lazov.
01. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Ten sme na prešetrenie postúpili kolegom - ďalšie informácie Vám poskytneme čo možno najskôr.
Kto? Referát mobility

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka
30. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe usmernenia od kolegov z referátu mobility, riešenie podnetu je na Mestskej polícii
Riešiť prekážky na cestnej komunikácii môžeme až po tom, čo budeme mať objektívnu zodpovednosť.

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka
30. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
01. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
hliadky MsP Váš podnet preveria a v prípade zistenia porušenia zákona budú priestupky riešiť. Ukladanie bariér, zmeny alebo doplnenia vodorovného a zvislého dopravného značenia však nie je v kompetencii MsP. Na takéto úkony je príslušný správca komunikácie.

Bc. Marcela Ťarcha

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania