Švabinského - nepovolené reklamy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
shaggy 16. mája 2021

Mestská časť Petržalka dlhodobo umiestňuje nepovolené reklamy na súkromný majetok. O tieto reklamy sa následne nestará, nevykonáva ich odstránenie, ani umytie plôch znečistených lepidlom.
Preto by som poprosil mestskú časť, aby rešpektovala prianie majiteľov (zákaz lepenia reklám) a informovala takým spôsobom, ktorým nezasahuje do súkromného vlastníctva.

17. máj 2021

Jozef

-Myslím že neponúkajú služby, tým pádom to nieje reklama. -Keď máte schôdzu tak nemáte nalepený oznam na výťahu alebo na dverách ? -Keby tam ten oznam nebol tak by ste zase brblali že Vám nikto nedal vedieť že idú značiť parkovisko... a za ten čas čo ste venovali tomuto príspevku ste mohli ten plagát strhnúť (ak je neaktuálny) a hodiť ho do modrého kontajnera ;)
17. máj 2021

shaggy

@Jozef - takže z tvojho my vyplýva:
- ak vylepím papier na cudzie dvere, kde sa bude písať "v tomto dome vykonáva naša firma Pekné okná rekonštrukciu okien", nie je to reklama a môžem to lepiť všade?
- dúfam, že chápeš rozdieľ medzi papierom o domovej schôdzi, ktorú vylepili majitelia a papierom, ktorú vylepil niekto cudzí. Naposledy, keď som sa pozeral, nedotknuteľnosť súkromného vlastníctva stále platila. Môžem teda tento papier vylepiť tebe na auto? Alebo Hrčkovi na auto a bude to ok?
- nie, nesťažoval by som sa. Na tých parkoviskách bývajú prenosné značky. Ak majú potrebu to oznámiť aj inde, môžu rovnaké prenosné značenie umiestniť ku vchodom.
Ak ten plagát strhnem, tak kto umyje ten zvyšok po lepiacej páske? Párkrát som ho musel strhnúť a hodil som ho samozrejme, tam, kam patrí - do čierneho kontajnera (je tam lepiaca páska a neviem jeho zloženie).

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania