Stromová-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Človek bez domova, kt. býva pod rozpadnutými schodmi-čierna stavba ŽSR, dennodenne vykonáva potrebu okolo našich zaparkovaných áut, všetko naokolo jedinej príjazdovej cesty k našim bytovkám smrdí. Vodíme tade deti do školy, škôlky, v zime sme kontaktovali políciu, nakoľko sme viackrát našli použité striekačky, ihly na zemi. Odkedy tam prespáva, zdržiavajú sa tu ďalšie individuá, kt. si na schodoch pichajú dávky. Všetko niekoľkokrát nahlásené (mená odstránené administrátorom portálu) , štát. aj mest. polícia. Bezozmeny už 7. mesiac.

21. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku v spolupráci s oddelením PZ SR a ZSDIS .

Kancelária starostu
28. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Zverejňujeme odpoveď - Západoslovenská distribučná, a.s.

Ďakujeme za upozornenie ohľadom stavu nášho technického zariadenia – rozpájacia a istiaca skrina.
Technické zariadenie na Stromovej ul. bolo skontrolované našimi pracovníkmi. Na základe kontroly a zistení nedostatkov dôjde k výmene zariadenia (skrine) za nové ktoré bude zabezpečené visiacim zámkom. Výmena by mala prebehnúť do 3 mesiacov.

Kancelária starostu
06. jún 2021

obyvateľ Stromová platič daní

Dobrý deň,
prikladám aktuálnu foto stavu z 06.06.2021. Tj. stav stále NEZMENENÝ.
Nakoľko sa počasie zmenilo a vonku je teplo, okolo priestoru je ešte väčší smrad. Opätovne vás žiadam túto situáciu riešiť. Osoba, ktorá znečisťuje okolie, vykonáva potrebu okolo zaparkovaných áut a prespáva pod schodami je navyše závislá, smrdí tam riedidlo alebo iná, podobná chémia.

Výmena rozvodnej skrine ani zabezbečenie samotnej skrine nie je riešením problému.
Problém, ktorý vám popisujem už viac ako pol roka a doteraz je stav nezmenený.
07. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
08. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za novú aktualizáciu podnetu. Podnet bol opakovane preposlaný na oddelenie VP.

Kancelária starostu
12. august 2021

obyvateľ Stromová platič daní

Dobrý deň,
posielam aktuálnu situáciu, ako vizitku stavu, v ktorom sa nachádzame. Ako spoločnosť, ako mesto, ako samospráva, štát.....
Foto je akualizované xy-krát od prvej reakcie na tomto portáli z 17.mája, čo sme však začali telefonicky a mailom riešiť už oveĺa skôr, v r. 2020.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania