Pri Šajbách-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Nový chodník ktorý ma asi pol roka už ma v sebe dieru a vyrastá z neho vegetácia a postupne praská . Je potreba reklamovať prace u firmy ktorá realizovala opravu chodníka

18. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Podnet preposielame na správcu komunikácie, ktorý je v tomto prípade Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
18. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
24. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
17. júl 2021

Ján

Prešli dva mesiace a nič sa nezmenilo …

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania