F. Kráľa-upchatá kanalizácia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 19. mája 2021 Odoslané z mobilnej aplikácie

Upchatý kanál na Fraňa Kráľa, rovno v odbočovaní na Vratňanakú ulicu. Na ulici stojí voda, prosím o prečistenie.

01. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Baran,
ďakujeme za upozornenie, aktuálne prebieha v Starom Meste plošné čistenie kanalizačných vpustov, vyčistený bude aj vpust na križovatke F. Kráľa / Vrátňanská.
Ďakujeme za vašu trpezlivosť.
Kto? oddelenie dopravy + Technické služby Starého Mesta

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
06. jún 2021

Anonymný užívateľ

Vyčistené , ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania