Vajnorská-nevyužívané stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Dobrý deň, na ostrovčeku pri zastávke,,Jurajov dvor,, sa nachádzajú 2 stĺpy vysoké cca 2 - 3 metre. Prosím sú to pozostatky nejakej dočasnej značky ? Bolo by možné ich odstrániť ? Ďakujem

19. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
24. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie osvetlenia, sietí a energetiky

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania