Ružinovská-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

dobrý deň, poprosím o opravu chodníka, vždy po daždi tu vzniká mláka, ktorá vydrží niekoľko dní a sťažuje prístup ľuďom do parku, ktorí sem smerujú. Ďakujem

24. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
25. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme, že prispievate ku krajšej Bratislave. Park je v správe Mestskej časti Ružinov, kam presúvame zodpovednosť.

Ďakujeme a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
25. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Ružinov
26. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania