Račianska-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Monika B. 19. mája 2021

Dobrý deň,

na Račianskej oproti Palme smerom do mesta je výtlk na ceste, prosím kompetentných o opravu.

Ďakujem vopred za vyriešenie.

19. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
24. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
19. júl 2021

Martin Uváček

Podnet je už vyriešený. Poprosím aktualizovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania