Námestie slobody-strom-napadnutý

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý

Strom to asi neprežije. Stalo sa asi pri kosení trávnika!

19. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
24. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
03. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bohužiaľ, situácia sa deje po celom meste. V rámci Námestia Slobody budú na staršie dreviny ktoré nechránia zavlažovacie vaky umiestnené chrániace prvky ktoré ochránia pne pri kosbe.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
03. jún 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
to je celkom vtipná magistrátna formulácia, že "situácia sa deje po celom meste".
A "nedeje" sa tá situáciu náhodou v dôsledku bezohľadného konania firmy, ktorá kosenie práve na objednávku magistrátu vykonáva?
Čo keby magistrát vybral firmu, ktorá neničí pri kosení stromy?
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania