Račianska-znečisťovanie-vody

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Uzavretý

Biela voda. Nevedno z coho. Vzdy bola priezracna.

20. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. V priebehu zajtrajšieho dňa situáciu preveríme a nahlásime na Okresný úrad Bratislava znečistenie vodného toku.

O ďalšom postupe v tejto veci budeme informovať na tomto portáli.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
08. jún 2021

Martin

Máte už nejaké výsledky vzoriek, alebo nejaké nové info?
22. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Po príchode na miesto ešte v máji voda nejavila znaky znečistenia a bola priezračná.
Pravdepodobne išlo o vyhodenie stavebného odpadu do niektorej z vpustí v úseku nad zdržou.

Prečistenie zdrže zaradíme do harmonogramu prác nášho externého dodávateľa, aby boli odstránené prípadné usadeniny.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.