Bajkalská-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Na zastávke MHD Nová doba v smere na Bajkalskú ulicu je zničený asfalt a tak cestujúci musia vystupovať z autobusov do mláky.

26. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
03. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
22. apríl 2022

Peter Oravec

Dobrý deň,
neriešený, magistrátom ignorovaný podnet,
prosím o preposlanie.
S pozdravom.
22. apríl 2022

Peter Oravec

Dobrý deň,
neriešený, magistrátom ignorovaný podnet,
prosím o preposlanie.
S pozdravom.
28. apríl 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
[email protected]
25. máj 2022

Vlado Šarčevič

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený.
26. máj 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Alexandra
Administrátor Bratislava-Nové Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]
27. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme Vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.
Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším a lepším m(i)estom pre život.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
10. jún 2022

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania