Pluhová-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Roman Zimný 20. mája 2021

Dobrý deň, bolo by možné do programu kosenia trvalo zaradiť aj poľnú cestu za bytovkami Pluhová 12 a Pluhová 14 ..? Táto poľná cesta je vo vlastníctve mestskej časti a vôbec nie je udržiavaná - zarastá vysokou burinou a postupne už aj náletovými kríkmi.
Vďaka za ústretovosť)

21. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom bol zaslaný na kontrolu EKO podniku VPS.

Kancelária starostu
25. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

EKO podnik VPS potvrdil pokosenie zeleného úseku Pluhova 12 - 14. Podnet je vyriešený.

Kancelária starostu
26. máj 2021

Roman Zimný

Ďakujeme za expresné vybavenie!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.