Rybničná-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Dobrý deň tráva už má vyše metra plánuje sa kosenie? Či máme sami poriesit? Su tu aj dochodci, ktori moznost nemaju svojpomocne.

21. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
25. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Komunálny podnik
Kedy? do konca júna

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
27. máj 2021

Branislav Nopp

Do konca júna by ta tráva už mala asi 2m 😁, myslím, že tento úsek už dnes komunálny podnik kosí.
27. máj 2021

Monika Zemanová

Už to dnes pokosili :-) Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.