Dvořákovo nábrežie-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

24. máj 2021

Michal K.

na toto je tu uz niekolko podnetov. bezdomovci tu roba roky smetisko a mesto to neriesi. uzasny pohlad pre turistov z lode, ked prichadzaju do Bratislavy.
24. máj 2021

Tomas Mahi

Cele nábrežie je katastrofa, priestor s obrovským potenciálom, ale samozrejme to by musela byť vôľa a peniaze... Pre mestá ako Varšava a Viedeň je nábrežie pýchou, u nás hanbou. Jediný hodnotný kúsok je Eurovea a to sa toho musel ujať súkromný investor ...
01. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik, Odštepný závod Bratislava, Karloveská 2, Bratislava, PSČ 842 17, SR
01. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania