Odbojárov-rozkopaný priestor okolo rozvodnej elektrickej skrine

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Lubos Strpka 23. mája 2021

Niekoľko mesiacov (na hline rastie burina) rozkopaný priestor okolo rozvodnej elektrickej skrine - vyzerá a je to dosť nebezpečné. Neďaleko pri "Jame" bol rozkopaný chodník k druhej skrini - asi to malo súvis.

25. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň, prosím admina o opravu titulku:
"...Rozkopaný..."
S pozdravom.
25. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie dopravy, európskych fondov a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
28. júl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň, nie je tento podnet už náhodou vyriešený?
Ďakujem.
29. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

dopýtali sme sa samosprávy na stav riešenia.

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
29. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za aktualizáciu podnetu. Podnet preveríme.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania