Toplianska-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

Dobrý deň, chcem upozorniť na zrejme vytrhané plastové latky, ktoré by sa ešte dali využiť, ak nie priamo na predmetnom ihrisku, tak možno inde v rámci m.č. + poprosím odstrániť aj betónový základ z pôvodnej preliezky, vidno na foto. Ďakujem

23. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet, požiadavka na zjednanie nápravy bola zaslaná pracovníkom VPS.

S prianím pekného dňa
Kto? Útvar marketingu, médií, kultúry a športu

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
24. máj 2021

Dalibor

Ďakujem vopred
04. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v priebehu tohto týždňa bola zjednaná náprava.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát životného prostredia, verejnoprospešných služieb a odpadového hospodárstva

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.