Betliarska - zefektívnenie predraženého zametania

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Prosíme o zefektívnenie predraženého zametania firmou AII TS. Na prvej fotke je dokonale čistá krajnica tesne pred prejazdom zametacieho vozidla. Nemá čo zametať, preletí ten úsek často aj kus od okraja, len aby bol na GPS viditeľný, že tadiaľ išiel a pritom zbytočne. Prečo zametačkami nečistia aj všetky križovatky, okolo ostrovčekov a podobne, kde je množstvo nánosov? Krajnice, kde často a zbytočne jazdi sú zodraté a inde je špina a ide o cesty jedného majiteľa a jedného dodávateľa.

23. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
24. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa k nemu vyjadrí.

S pozdravom,
Kto? Dispečing

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
27. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Upozornili sme dodávateľa služieb, aby zjednal nápravu a čistenie vykonával dôsledne. Čo sa týka samotného zametania ciest, ktoré sú napohľad čisté - v prípade tak veľkého mesta ako je Bratislava je potrebné riešiť údržbu operačným plánom s presne vymedzeným intervalom čistenia a nie až ex post. Chápeme však, že keď už sa tieto služby vykonávajú, je potrebné ich vykonávať dôsledne. Veríme, že podobná situácia po upozornení dodávateľa už nenastane. Ak by sa tak stalo, neváhajte nás, prosím, kontaktovať.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania