Precerpavacky kanalizacie

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Za oplotenim v objektoch kanalizacnych precerpavaciek burina, odpad vybraty pri cisteni kanalizacie...

27. august 2014

Odpoveď samosprávy

Vážený zákazník,

podľa informácie od kompetentných pracovníkov Vás chceme informovať, že na základe prešetrenia podnetu sťažovateľa sme vykonali pokosenie za oplotením KČS na Kôstkovej ulici.

Čo sa týka odpadu vyťaženého z KČS, ktorý je uskladnený v igelitovom vreci pri plote KČS zabezpečíme likvidáciu zajtra to je štvrtok 28.8.2014.

Ďakujeme za porozumenie

Prajeme Vám príjemný deň a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

V prípade akýchkoľvek otázok môžete využiť aj služby nášho call centra (0850 123 122) v pracovných dňoch od 7:00 do 16:00 hodiny.

S pozdravom

Jana Kováčová
call centrum
Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.
16. december 2018

Janci

vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.