Estónska-parkovanie-nevyznačené miesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

V riešení
meno
Hek HEK 25. mája 2021

problematické parkovisko, vyznačenie parkovacich miest už nie je viditeľné a tak da tam parkuje kade-tade čo spôsobuje zablokovanie pár miest
na priestranstve parkujú velké dodavky, občas nakladne auta pricom osobne vozidla nemaju kde zaparkovat. pre firemne vozidla- dodavky, by bola vhodna odstavna plocha pri Lidli na Vrakunskej

25. máj 2021

Hek HEK

Estónska-parkovanie-nevyznačené miesta

nevyznacene alebo slabo vyznacene miesta, chaiticke parkovanie znemoznujuce parkovanie inych vozidiel. parkovanie firemnych dodavok, ktore mozu parkovat na velkom parkovisku pri cintorine vrakuna alebo pri Lidli...dlhodoby problem s parkovanim firemnych aut aj nad 3,5t
26. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, ref. dopravy a miestnych komunikácií vykoná obhliadku parkoviska a teda parkovacích čiar na Estónskej ul. a na základe toho objedná obnovu vodorovného dopravného značenia u nášho zmluvného dodávateľa.
S pozdravom

ref. dopravy a MK

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania