Starohájska 14 - zatopená cesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Po kazdom vacsom alebo dlhsie trvajucom dazdi zatopena cesta. Kanal, ktory by mal vodu odvadzat, je podla vyjadrenia majitelov okolitych firiem, zaliaty betonom, ktory tam udajne podla svedkov vyliali robotnici, ktori tu rekonstruovali chodnik.

26. máj 2021

orbitalfunk

Aké prozaické, budova na fotke je Bratislavskej vodárenskej spoločnosti...
26. máj 2021

Oľga

Ale chodnik patri Magistratu a ten tam aj urobil rekonstrukciu. Ked neprsalo, bola som sa pozriet, ako to vnutri toho kanala vyzera. Je plny nejakej hmoty skoro az po vrch.
03. jún 2021

Oľga

aktualne
06. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
09. jún 2021

Oľga

stav dnes
14. júl 2021

Oľga

po poslednom nedavnom dazdi stav nezmeneny
16. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Starohájska ulica je komunikácia tretej triedy, spravuje ju mestská časť Petržalka, je potrebné v tejto veci obrátiť sa na Miestny úrad Petržalka.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
20. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania