Podniková-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Monika B. 26. mája 2021

Dobrý deň,

na Podnikovej je viacero výtlkov na ceste, prosím o opravu.

Ďakujem vopred za vyriešenie.

26. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie dopravy, európskych fondov a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
15. jún 2021

Rada

pripajam sa, uz sú tam rovno diery.
15. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania