Horná-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Kompletne upchatý kanálový vpust pod starým komínom v Krasňanoch. Horná ulica.

26. máj 2021

Alena

Toľko upchatých kanálov po celom meste! Príde väčší dážď a zas bude celá Bratislava pod vodou.
26. máj 2021

Martin Uváček

Naopak. Musím celkom uznať, že odkedy čistenie kanálov od zlodejov z Infraservice prebrali AII a komunálny podnik, tak je čistenie o dosť pravidelnejšie. Toto je však malá bočná ulička pod stromami, v tomto mieste sa zlieva voda z oboch koncov ulice, tak by bolo dobré kanál čo najskôr spriechodniť.
26. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Predmetnú vpusť prečistíme do konca júna 2021.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
16. júl 2021

Martin Uváček

Začal júl a ešte sa nečistilo.
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Vpust sme vyčistili.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania