Cesta mládeže-schody-znečistené

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Neriešený

Schody na hornú lúku s altánkom na Ceste mládeže pri moste M016 sú zanesené dlhoročnou vrstvou ihličia a zemi a niekde sa už pomaly premieňajú zo schodov na obyčajný svah. Raz za čas v rámci starostlivisti o mobiliár by ich mohli Mestské Lesy vyčistiť. Neviem ako je to s ďalšími schodmi v Mestských Lesoch, ale bolo by vhodné ich zmapovať a zaradiť do pravidelnej údržby. (Poloha v mape nie je presná, lebo mapa neponúka satelitný pohľad)

27. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestské Lesy
11. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania