Nevädzová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý

31. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Ružinov
02. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]
Ďakujeme
08. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na vozidlo bola 8.6.2021 vylepená výzva na odstránenie.
27. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po obhliadke mieste uvádzame, že vozidlo sa na mieste už nenachádza. Podnet je vyriešený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]
Ďakujeme
11. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo bolo odstránené v lehote výzvy na odstránenie. Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania