Tešedíkova-umiestnenie informačnej tabule

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 27. mája 2021

Chceme Miestny úrad požiadať, aby takúto tabuľu, aká je umiestnená pred vjazdom do obce, osadil aj na Tešedíkovu ulicu - na začiatku záhradkárskej kolónie.
Permanentne sa odtadiaľ počas nedieľ, štátnych a cirkevných sviatkov šíry hluk.
A rušivý hluk je počuť až v údolí. :(
Ďakujeme za porozumenie.

11. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
[email protected]
20. jún 2021

Anonymný užívateľ

Pán starosta, viete zaujať stanovisko k tomuto podnetu? Ďakujeme. P. Horváth
21. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne zaslali samospráve s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
[email protected]
21. august 2021

Anonymný užívateľ

Stále žiadne riešenie podnetu a ani stanovisko/vyjadrenie samosprávy :(
08. september 2021

Anonymný užívateľ

Samospráva stále nereaguje ☹️
18. január 2022

Anonymný užívateľ

Ani vyriešené a ani žiadne vyjadrenie :(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.