Mikovíniho-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Zuzana 27. mája 2021

4.5.2021 som nahlásila chýbajúci odpadkový kôš. Super, kôš je už na mieste, ale bohužiaľ doteraz nebolo zabezpečené aj jeho pravidelné vyprázdňovanie a hromadia sa tu dookola smeti.

28. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol odoslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
29. máj 2021

Anonymný užívateľ

A ten kôš je umiestnený naozaj bohovsky!
31. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

EKO podnik VPS dnes potvrdil vyčistenie smetnej nádoby. Podnet je vyriešený.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania