Skládka odpadu - Riazanská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 22. augusta 2014 Odoslané z mobilnej aplikácie

Stale sa rozsirujuca skladka odpadu pri stojisti kontajnerov Riazanska 72.

03. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za podnet. Inšpektori oddelenia verejného poriadku informovali Magistrát hl. mesta SR o danom stave okolo kontajnerov na Riazanskej ulici. V najbližších dňoch skontrolujeme, či došlo k náprave.


Ing. Natália Kudláčová
17. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Informácia od spoločnosti OLO a.s.:
"Naša spoločnosť zriaďuje zberné hniezda len na základe žiadosti mestskej časti a v celospoločenskom záujme podporiť separáciu odpadov. Bezplatné dočisťovanie zberných hniezd nezabezpečujeme. Toto znečistenie vzniká v dôsledku nedisciplinovanosti pôvodcov odpadov . OLO a.s. zabezpečí dočistenie zberného hniezda výhradne v prípade, ak vlastným zavinením v termíne kedy mal byť odvoz vykonaný tak nebolo urobené a ako následok tohto stavu vzniklo znečistenie. Mestská časť sa môže rozhodnúť vybrané zberné hniezda zrušiť alebo ich vytvoriť v iných lokalitách, kde je potenciál podpory triedenia odpadov a pozitívny vplyv na životné prostredie vyšší."



Ing. Natália Kudláčová
22. september 2014

Matúš Čupka

Skládočku som včera odviezol skôr, ako by sa zväčšila.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania