Bajkalská-parkovanie-problémové


V riešení
meno
Martin Ján 31. mája 2021

Dobrý deň, chcem upozorniť na divoké parkovanie na Bajkalskej. Autá tu parkujú na chodníku, ďaleko za hranicou parkoviska.

31. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
11. jún 2021

Martin Ján

Prosím o preposlanie podnetu. Situaciácia je dlhodobo neriešená a pravidelne sa opakujúca.
16. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Martin,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
18. jún 2021

Martin Ján

Prečo kompetentní tolerujú tento stav? Prosím o prepooslanie aktualizácie.
25. jún 2021

Martin Ján

Podľa Hlavného mesta SR a Mestskej polície asi normálne, situácia ktorú netreba riešiť.
07. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

táto situácia je rozhodne porušením zákona.
Porušenie zákona zo strany statickej dopravy rieši Mestská polícia a podnet im preto preposielame.

S pozdravom
Kto? Mestská polícia hlavného mesta SR

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
07. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
08. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP sú o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby počas výkonu služby riešili túto situáciu a zabezpečili zákonný stav.

Bc. Marcela Ťarcha
15. júl 2021

Tomas

Dobrý deň pán Ťarcha. Koľko pokút rozdali príslušníci MsP v súvislosti s týmto podnetom. Nemyslím na celej ulici.
16. júl 2021

Tomas

Pardón vy ste pani 🙂
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Za obdobie od 08.07.2021 do 15.07.2021 nebol zistený žiadny spáchaný priestupok v tejto lokalite

Ing. Marta Urbanová
25. júl 2021

Tomas

Stačí sa pozrieť na fotografie a zistíte.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania