Pri starej prachárni-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Robert Mokran 31. mája 2021

Prosím Vás o urgentne vyriešenie výtlku na Prikopovej ulici. Snažili sme sa o to aj sami keď asfaltovali na ulici Tegelhofa haváriu vody bohužiaľ neboli sme úspešní mohlo to byt odstránené už pre mesiacmi.

Veľmi pekne ďakujem

Robert Mokran NTC

31. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie dopravy, európskych fondov a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania