Dopravna znacka otocena do smeru odkial ju nevidno

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

minuly rok bola rekonstruovana cyklotrasa na bajkalskej. na zemy je vyznaceny prechod pre chodcov aj cyklistov. avsak dopravne znacky D6a D6b su od nova otocene tak ze ich z auta nevidno. vidia ich iba ak chdci na opacnej strane cesty ked obdivuju okolite panelaky. Zaujimalo by ma kto schvalil a prebral takuto hovadinu a preco policajti ktori tam hliadkuju denne neriesie znacky ktore smeruju mimo smeru prichadzajucich aut. dakujem

23. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol odoslaný na príslušné oddelenie správy komunikácií Magistrátu hl. mesta, ktoré zabezpečí nápravu.

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
30. október 2014

hoplla

stale nic...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania