Pluhová-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Štěpán 10. júna 2021

(zistené 6. 5. 2021)

10. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol prijatý 30.5. z technických príčin sme ho nevedeli spracovať skôr, nakoľko sa zastupujúcemu adminovi nezobrazil v schránke. Za omeškanie sa ospravedlňujeme.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
15. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie dopravy, európskych fondov a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania