Sklenárova-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

poskodena nadoba na papier - chyba vrch, vplyvom vetra su papiere roznasane po okoli

30. máj 2021

S

este by som doplnil, ze by bolo fajn, ak by boli nadoby vybavene naslapnym systemom na otvaranie poklopu nohou. Vsade naokolo take nadoby su, tieto casto krat ostavaju otvorene, teda do nich prsi, ked fuka tak sa smeti roznasaju, atd..
31. máj 2021

Anonymný užívateľ

Takéto podnety zasielajte priamo na O.L.O., a.s. Je to v ich kompetencii.
02. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: O.L.O., a.s.
02. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: OLO
09. júl 2021

S

vyriesene, dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania