Hlboká cesta-rozvodné siete-poškodená rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Jerome 10. júna 2021

poškodené

06. jún 2021

Jerome

Mily admin, zabudli ste na podnet?
10. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, mali sme technický problém a daný podnet sa nám nezobrazoval.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
10. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie. Podnet preveríme, pokúsime sa nájsť majiteľa a vyzvať ho na nápravu.
Ďakujeme za vašu trpezlivosť.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.