Studenohorská-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Vyriešený

ihrisko s hrochom ma poškodené zatvaranie dverí (jazycek)a spadnute je aj závesne krytie oplotenia

28. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
01. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Závady boli opravené.
Kto? Komunálne služby Lamač
Kedy? 30. júna 2021

Marína Gorgheto
Referát komunikácie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania