Mlynské nivy — vraky

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Odstavene a rozbite automobili

31. máj 2021

NaTrnavke

ako nejake ghetto ..
02. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
03. jún 2021

Michal K.

novela Zákona č. 8/2009 Z. z. (Účinnosť od 15.05.2021)
Zákon o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov
§ 43
Prekážka cestnej premávky
(4) Správca cesty môže odstrániť vozidlo stojace na ceste vrátane chodníka a parkoviska na náklady jeho prevádzkovateľa, ak je
d) nespôsobilé na prevádzku v cestnej premávke dlhšie ako šesť mesiacov aj keď netvorí prekážku cestnej premávky.
03. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Sekcia životného prostredia

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
09. jún 2021

Stanislav Dugas

Rozobraté vraky aut uprostred parkoviska. Je možná aj kontaminácia pôd ropnými latkami.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania